Jak objednat

    

Zaujal Vás šperk v mé fotogalerii? Stačí poslat e-mail: (remove XX) bun XX @zlatoasperky XX .cz s informacemi o jaký šperk máte zájem:

  • Typ(např. snubní prsteny, náušnice, přívěšek)
  • Vzor(např.Toronto)
  • Velikost(průměr prstenů, délka řetízku v cm)
  • Šířka(např.snubních prstenů: 5 mm, 3,5 mm)
  • Materiál(např. Au bílé 585 + Rh, Au žluté 750)
  • Kameny(např.diamant 0,2 ct F VS1 , safír, rubín, zirkon)
  • Rytina(např.Jana 6.5.2013)
  • Jiné požadavky(např. dle přiloženého návrhu, dle fotografie)
  • Kontakt na Vás(jméno, telefon, e-mail)

Nebo můžete vyplnit poptávku poslat ji e-mailem: (remove XX) bun XX @zlatoasperky XX .cz nebo poštou na mou adresu. Obratem vám pošlu zakázkový list s popisem výrobku, přesnou kalkulací a informaci o záloze. Číslo účtu pro platby: 244269815/0300 VS - číslo zakázkového listu.

Po zaplacení zálohy na účet nebo dodání vlastního zlomkového zlata začnu vyrábět Váš šperk.

Výrobky dodávám ve šperkových krabičkách.

Pokud jste v objednávce požadovali vyhotovení šperku v parametrech odlišných od fotografie (např.: jiný rozměr, barevné Au, barevné kombinace materiálu, barevný kámen, jiná povrchová úprava…..) před předáním hotového výrobku vám pošlu jeho fotografii e-mailem.

Pokud chcete o svém budoucím šperku jednat osobně, přímo s výrobcem, přijďte do Zlatnictví Brandýs nebo si se mnou sjednejte schůzku.

Máte-li vlastní návrh šperku nebo jakýkoli obrázek, pošlete mi jej e-mailem:(remove XX) bun XX @zlatoasperky XX .cz nebo poštou a já vám zpracuji návrh s kalkulací i několika verzí.

Komplikované a luxusní šperky vám mohu navrhnout pomocí počítačové 3D vizualizace, nebo vyrobit stříbrný model budoucího šperku viz. ceník služeb.

Vážený zákazníku, mějte, prosím, na paměti, že si objednáváte šperk, který vám bude vyroben na míru, proto objednávku pošlete v dostatečném předstihu před požadovaným termínem dokončení.

Běžně vyráběné modely jsem schopna dodat do 3 - 4 týdnů od zaplacení zálohy. Expresní výroba jednoduchých šperků : dodání do 7 – 14 pracovních dnů za příplatek 20% z ceny výrobku.

Výroba šperků, u kterých se provádí navrhování, vizualizace, výroba stříbrných modelů, broušení kamenů na míru, objednávka velkých certifikovaných kamenů, speciální technologie a povrchové úpravy, se může protáhnout až na několik měsíců.

Výroba se také může prodloužit v letním období dovolených a v předvánočním období, proto není od věci začít o náročném vánočním dárku přemýšlet již v létě.

Děkuji za pochopení a těším se na spolupráci!

Blanka Nováková Uhmannová

Fotogalerienašich šperků

přívěsky řetízky prsten diamantový prsten zásnubní prsten snubní prsten

Kontakt BUN design - zlato a šperky

Výroba šperků na zakázku

Telefon: +420-777-577887
E-mail: (remove XX) bun XX @zlatoasperky XX .cz