Kdo jsem 

    

foto Blanka Uhmanová

Jmenuji se Blanka Nováková Uhmannová a výrobou špeků se profesionálně zabývám od roku 1990.

Jsem návrhářka, zlatnice, modelářka, cizelérka, rytečka a faserka.

V letech 1986 -1990 jsem studovala Střední umělecko-průmyslovou školu v Jablonci nad Nisou.

Škola a dlouholetá praxe mi umožnili naučit se různé řemeslné techniky ručního i strojního zpracování kovů, proto jsou mé šperky dílem jediného tvůrce od návrhu až po finální zpracování. Ve své kariéře jsem měla možnost prezentovat rytecké řemeslo v Čechách i na Moravě, v Německu a Rakousku. Bylo mi ctí realizovat divadelní repliky šperků.

Co vám nabízím? 

    

foto Blanka Nováková Uhmanová

Kompletní šperkařský servis zahrnující návrhy, realizace a opravy šperků, včetně ryteckých prací a zasazování (fasování) drahých kamenů..

Šperky vyrábím na zakázku a díky dokonalé znalosti různých technologií vycházím vstříc jakémukoli přání zákazníků. Ať vyrábím šperky, jednoduché, klasické, luxusní či extravagantní, vždy dbám na precizní ruční zpracování z kvalitních materiálů.

Všechny šperky jsou označené státním puncem a mají záruční dobu 2 – 5 let. Všechny drahé kameny dodávám s certifikáty pravosti a diamanty nad 0,2 ct s mezinárodními certifikáty.

Nabízím vám osobní jednání v příjemném prostředí poblíž vašeho domova či zaměstnání i v době víkendu.

Má filozofie 

    

foto Blanka Uhmannová

Dokonalý šperk by mněl svého majitele zdobit, dodávat mu energii a stát se jeho součástí, podtrhující charakter. Snažím se vytvářet dědičné šperky, které se budou v rodinách předávat z generace na generaci, s nadčasový designem, a časem rostoucí hodnotou.

Zakázkový šperk by mněl být originální svým tvarem, způsobem zpracování nebo jen použitím a kombinací netradičních materiálů.

Nerada opravuji šperky vlastní výroby, proto je dělám velmi kvalitně, ale těší mne, pokud zákazníkovi zachráním zdánlivě neopravitelný šperk po prababičce.

Nemám ráda větu : To nejde!

Fotogalerienašich šperků

přívěsky řetízky prsten diamantový prsten zásnubní prsten snubní prsten

Kontakt BUN design - zlato a šperky

Výroba šperků na zakázku

Telefon: +420-777-577887
E-mail: (remove XX) bun XX @zlatoasperky XX .cz