Snubní prsteny

    

Snubní prsteny, jsou šperkem na celý život, který si snoubenci vybírají společně a jejich vzhled symbolicky vyjadřuje jejich vzájemný vztah. Prsteny musí být především velmi kvalitní a pohodlné, aby vydržely každodenní nošení a zátěž po dobu dlouhých let manželství. Drahé kovy bohužel nejsou příliš tvrdé a časem dochází k opotřebení, proto kladu důraz na kvalitu ručního zpracování a masivní provedení.

Snubní prsteny vyrábím standardně o síle materiálu min 1,3 mm - 3 mm. Síla prstenů je také závislá na velikosti kamenů, aby nedošlo k tomu, že prsten změní tvar a kámen vypadne, nebo jeho špička bude nositelku píchat do prstu. Samozřejmostí jsou oblé vnitřní hrany a ruční rytina uvnitř obroučky.

Pokud zákazník požaduje levnější variantu, mohu vyrobit požadovaný vzor prstenů odlehčený, nebo jen o síle 1 mm v jakékoli šířce, mohu nahradit drahé zlato stříbrem a brilianty nahradit zirkony. U takových výrobků poskytuji pouze dvouletou garanci.

Cena prstenů je závislá na množství a kvalitě použitých materiálů a kamenů a na pracnosti vybraného vzoru, proto vám cenovou kalkulaci vyhotovím přímo na vámi požadované parametry prstenů.

U výrobků ze zlata může zákazník dosáhnout až poloviční ceny prstenů, pokud si na výrobu dodá zlomkové zlato.

Milovníci bílých kovů a platiny si oblíbili prsteny z palladia, které jsou kvalitou velmi podobné platině a cenově na úrovni zlatých šperků. Na rozdíl od zlatých slitin je Pd 950/000 hypoalergenní kov, který nemá žlutý nádech jako bílé zlato.

Na těchto stránkách naleznete jen část nejoblíbenějších vzorů, podívejte se do fotogalerie. Inspirovat se můžete v mých katalozích se stovkami vzorů nebo dle vašich požadavků navrhnu originální design. Máte-li vlastní foto, obrázek nebo jen náčrt, pošlete mi jej e-mailem.

Fotogalerienašich šperků

přívěsky řetízky prsten diamantový prsten zásnubní prsten snubní prsten

Kontakt BUN design - zlato a šperky

Výroba šperků na zakázku

Telefon: +420-777-577887
E-mail: (remove XX) bun XX @zlatoasperky XX .cz